LOKALITY - Styl&Interier | Praha

Styl&Interier

V naší Garden Restauraci uprostřed Prahy zažijete kouzelné okamžiky.

Historický dům ve Vodičkově ulici se nachází přímo naproti paláci Lucerna. Na první pohled si jej všimnete pro jeho původní barokní rozměry, které se dnes zdají docela titěrné proti okolní zástavbě Vodičkovy ulice a Václavského náměstí. V roce 2014, po delším období bez života, jsme barokní bránu do tohoto tajuplného místa opět otevřeli veřejnosti, když jsme zde založili kavárnu s bistrem a designovým obchodem Styl&Interier.

Součástí domu je i kouzelná zahrada, kde si naši návštěvníci mohou dopřát šálek prémiové kávy a výtečný dezert.

S&I je díky své unikátní atmosféře a jedinečnému stylu ideálním místem pro nejrůznější oslavy a sváteční příležitosti. Zbožňujeme přípravu menu pro slavnostní příležitosti, na kterém se mohou naplno rozvinout naši kuchaři, cukráři i pekaři. Zajímá nás, co máte rádi, kdo bude vaším hostem a pokusíme se vytvořit oslavu, na kterou nikdy nezapomenete. Připravíme vám vícechodové menu na míru nebo zaplníme naši zahradu vybranými lahůdkami v rozmanitém stylu.

Celková kapacita až 150 hostů | Restaurace (80 osob) | Celoroční zahradní altán (20 osob) | Vyhřívaná zimní zahrada (20 osob)

 

DALŠÍ EXKLUZIVNÍ LOKALITY
VÍCE MÍST V PRAHA