REFERENCE

Dovolte mi jménem mým i mojí manželky :-) ještě jednou moc poděkovat za zprostředkování a organizaci celé naší svatby. Bylo to úžasné a i díky Vám se 18.3. stal pro nás oba snad jedním z nejkrásnějších dnů našich dosavadních životů.

Honza a Hanka Roučkovi

Milé Wedding Design,
rádi bychom Vám s manželem poděkovali za Vaše služby. Svatební den má být krásným zážitkem - díky Vaší profesionalitě, vstřícnosti, nápaditosti a nadšení byl náš svatební den pro nás a naše svatebčany nezapomenutelným a naprosto okouzlujícím dnem, na který budeme celý život, s úsměvem na tváři, vzpomínat. Předsvatební přípravy probíhaly v naprostém klidu a všechna naše přání a představy se staly skutečností. Nemuseli jsme přijímat žádné kompromisy. Ve svatební den bylo vše dokonale připravené. Díky Vaší precizní přípravě jsme prožili nádherný den v uvolněné a příjemné atmosféře. Všichni jsme byli nadšeni z překrásné květinové výzdoby. Profesionalita a milý přístup, se kterými jste vše koordinovali, byli ohromující. Doporučení dodavatelé byli opravdovými odborníky ve svém oboru a setkání s nimi bylo pro všechny velkým zážitkem. Náš svatební den byl tím nejšťastnějším dnem v našem životě. Děkujeme za Váš milý přístup a za to, jaké jste. Náš sen mít nezapomenutelnou svatbu se nám splnil a navíc odcházíme s pocitem, že jsme získali pár nových přátel. Přejeme Vám mnoho pracovních i životních úspěchů a hodně spokojených novomanželů, pro které bude spolupráce s Vámi stejným nezapomenutelným zážitkem jako je tomu u nás.

Novomanželé Vysocí

V červenci 2011 nám pomáhala firma Wedding Design s organizací naší "mezinárodní" svatby. Přijeli nám hosté z Čech, Ameriky, Austrálie i Slovenska, a proto jsem především ocenila jazykovou vybavenost organizátorek. Veškerá výzdoba svatebních prostor byla úchvatná. Chtěla jsem klasickou českou venkovskou svatbu a myslim, že se to opravdu povedlo. Především rodina mého manžela byla unesená z květinové výzdoby a svatebního dortu, který byl opravdovým gurmánským zážitkem. No a moje svatebni kytice byla dokonalá – přesně taková, jakou jsem si představovala. Ještě jednou moc dekujeme,

Veronika a Adam Clewner

Markétu znám už hodně let, studovaly jsme spolu.
Vím, že je perfekcionista a svatbám se věnuje dlouho. A tak, když jsme se s partnerem rozhodli pro svatbu, byla první na koho jsem se obrátila o radu. Zpočátku jsme vlastně o koordinátorovi neuvažovali, myslela jsem, že se trochu poradím, s oranizací velkých akcí mám přece zkušenosti z vlastní praxe a že si ten náš velký den zařídíme sami. Musím se přiznat, že jsem po pár dnech ráda a rychle přehodnotila naše rozhodnutí a partner také souhlasil. Markéta nám pomohla s výběrem místa a veškerou předsvatební přípravou. Bez ní by celé svatbě předcházel jeden velký stres.
A proč tedy zvolit svatebního koordinátora? Protože má zkušenosti! K vašim představám vám řekne co ano a co nemusí fungovat a tak pomůže při rozhodování, jak svatební den zorganizovat a nastavit. V samotný den svatby pak převezme všechny organizační povinosti na sebe a vy si můžete svůj svatební den užít. Zní to jako klišé, ale zpětně vidím, že by se mi nechtělo řešit s číšníky, že nalévají něco jiného, než bylo domluveno a různé další neplánované věci, které mohou ten den vyplynout. Se svatebním koordinátorem máte jistotu, že je vše ve správnou chvíli, na správném místě, protože bez zkušeností vás na spoustu věcí v rámci svatby ani nenapadne pomyslet.
A proč zvolit právě Wedding Design a Markétu Fryčovou? Protože s nimi máte jistotu profesionálních služeb, na druhou stranu jsou flexibilní a budou brát ohledna vaše představy a přání. Původně jsme plánovali malou svatbu, ale nakonec jsme měli 85 hostů. Dodnes nám všichni říkají, jak si naši svatbu užili a jaká tam byla perfektní atmosféra. Stejně jsme si náš velký den užili i my s Honzou... a nemalou zasluhu na tom všem a velký dík i patří Markétě a jejímu týmu.

Novomanželé Apfelthaler

Markét, Klárko, Zdeničko, Terezko, Ráďo,
V první řadě bych vám chtěla všem moc poděkovat za práci kterou děláte, protože bez svatební agentury si podle mě žádná nevěsta nemůže svůj den a přípravy na něj užít se vším všudy tak, jak jsem si ho užila já! Asi jako spousta nevěst jsem si ze začátku myslela, že všechno zvládnu sama za pomoci mých družiček. Ale jak čas utíkal, tak jsem zjistila, že vlastně ani pořádně nevím, kde mám začít a co všechno je potřeba na svatbu zařídit. Na internetu je samozřejmě spousta osvědčených rad a postupů, ale než si člověk všechno projde a zjistí, co má vlastně dělat a koho kontaktovat, tak by si mohl vzít pomalu dva měsíce dovolenou. :) Nehledě na ten neustálý strach, že na něco zapomene, nebo někoho včas nekontaktuje. A někdy v téhle době brouzdání po internetu a paniky z toho, že něco tak velkého sama v životě nezvládnu zkoordinovat, jsem od kamarádky dostala kontakt na vaši svatební agenturu. A musím říct, že kontaktovat vás bylo opravdu to nejlepší, co jsem mohla udělat. Veškeré přípravy pak probíhaly naprosto s poklidem. Já jsem měla jistotu, že se na vás můžu spolehnout, že všechno bude zařízeno tak, jak si se snoubencem (nyní už manželem :)) přejeme a hlavně, že na nic nebude zapomenuto a všechno bude zařízeno včas. A taky že bylo! :) Díky tomu jsme si manželem mohli užít náš svatební den naplno, bez stresu a věnovat se hlavně sami sobě, naší rodině a přátelům. A za to patří náš obrovský dík Klárce, Zdeničce a Terezce, které od rána v náš svatební den makaly, staraly se o výzdobu, potřeby hostů, dokumenty pro matriku, výplatu pro dodavatele, harmonogram a o to, aby zkrátka všechno šlo jako po másle a my si mohli náš den pořádně vychutnat a nic neřešit. Navíc k tomu všemu měly neustále úsměv na tváři, výbornou náladu a optimistický přístup, což upřímně v tom šíleném fofru vůbec nechápu! Holky byly jste opravdu úžasné a osazenstvo naší svatby z vás bylo úplně paf. ;)
Ještě jednou za všechno moc děkujeme! :)

Nikol a Patrik

To, když se na svatbu vzpomíná a mluví se o ní, je pro nás VELKOU ODMĚNOU. Byla krásná.
Markétě se při organizaci naší svatby podařilo v mnoha směrech téměř nemožné - nejprve si dokázala poradit s obtížnou situací “velký počet hostů - nízký rozpočet”, pak obstarala skvělou lokalitu, která nás ve svatební den díky profesionální výzdobě uchvátila ještě více než při první prohlídce; vybrala naprosto neuvěřitelnou kapelu, na kterou jsme od našich hostů neslyšeli nic než chválu; a také zachránila situaci “Nevěsta má na tematickou párty stejný kostým jako jeden z hostů” zapůjčením vlastních šatů. 
Komunikace s Markétou fungovala i přes naši časovou vytíženost a celkově krátkou dobu na přípravu svatby. Některé detaily jsme zařizovali sami, ale celková organizace a funkčnost svatebního dne (včetně zapůjčení svatebních šatů, líčení a česání, půjčení historického auta na svatební focení) zůstala na týmu Wedding Design a ušetřila nám spoustu času, stresu a překonávání překážek. Takže - DĚKUJEME, Wedding Design! Vaše služby lze rozhodně doporučit!

Michaela a Zack Harrod

Milý, krásný a úžasný týme....
neuteklo to náhodou moc rychle? Uf.... bylo potřeba trochu veškeré dojmy a pocity z našeho svatebního dne vstřebat. Chtěla jsem Vám všem touto cestou poděkovat za úžasný den, kterého jste byly všechny součástí a bez Vás by to takové jistě nebylo. Mohla jsem si dovolit nic neřešit. Mohla jsem si dovolit se na všechny jenom smát a užívat si všechny okamžiky. Díky naprosté plynulosti celého dne si na téměř vše pamatuji, ač celý den utíkal jako o život, já si ty chvilky užívala pomalu. Slovy všech "bylo to prostě na pohodu".. tak jsem si vždy svatbu dvou mladých lidí s mladou rodinou představovala... uvolněná atmosféra bez zbytečností. Přála bych každé nevěstě podobnou svatbu.
Děkujeme i s manželem.

Majda :-)

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za krásnou květinovou výzdobu na naši svatbě. Oceňujeme Vaši profesionalitu, vstřícnost, vlastní navrhy i zájem o to, aby vše bylo podle našich představ. Květiny se perfektně hodily k místu naši svatby a vše jste zvládla, i přestože jsme se na Vás obrátili opravdu na poslední chvili. Přejeme Vám mnoho krásných svateb a spokojených zákazníků!

Soňa a Sven Lippmann

Dobrý den,
velice rádi bychom Vaší agentuře Wedding Design poděkovali za skvělou organizaci celé svatby, úžasnou koordinaci svatebního dne, výzdobu sálů a zajištění krásných, elegantních a moderních šatů pro nevěstu. Od samého začátku spolupráce s Vámi jsme byli velice spokojeni, Vámi zajištěné služby nás vždy mile potěšili. Díky Vám jsme mohli prožít v klidu a bez starostí svatební den naší dcery. Ještě jednou moc děkujeme.

Novomanžené Košnarovi

Milá Markéto,
říká se, že od dětství žena ví, jakou by chtěla svatbu… za sebe musím říct, že si nejsem jistá, jestli sen mít svatbu v zimě sním od dětství, ale kdykoli jsem v dospívání nebo později byla na svatbě někoho jiného, ač se mi to zdálo všechno krásné, nezapomenutelné a výjimečné, nikdy nebyla svatba jako svatba, chybělo mi k tomu něco, co v létě nenajdete – sníh. Kdyžjsem tuhle svou představu, která roky zrála a vytrvala, vyslovila před svým mužem poprvé, téměř si zaťukal na čelo. Ne, že by sníh neměl rád, ale zdálo se mu to nepraktické. Přejížděníhostů v ledové vánici z obřadu na hostinu, povinnostmít svatbu v zavřených prostorách, nemožnost grilování a tím i pravděpodobné navýšení nákladů na hostinu se zdálo být dobrým argumentem. Navíc oba jsme měli představu „takové veliké párty pro všechny, které máme rádi“ – ale v zimě? Jak se říká, člověk ze svých snů nemá slevit, nebo může litovat… a nebo alespoň ne bez boje. A tak se stalo, že můj ze všech mužů ten Nej souhlasil! Podmínky? Žádné zbytečné výdaje, minimalizace přejíždění (pokud možno „vše v jednom“), žádné ledové sochy a samozřejmě… sníh!!! Avšak po několika měsících shánění a protivných reakcí ze strany různých dodavatelů, které jsem se snažila přimět naplnit svou představu o proměně prostor, které zcela náhodou odpovídaly všem požadavkům, přestože na první pohled strohé, (v mépředstavě se však měnily v naprostý a nezapomenutelný unikát, navíc v samém srdci Staré Prahy), zjistila jsem, že už se snad ani netěším a nejsem si jistá, jestli to za tu námahu stojí... Dokonce jsem si jednou řekla, že možná raději malinkou svatbičku, jen my dva a svědci… Naštěstí znovu zvítězil zdravý rozum a ani nevím proč, ale pročítání svatebních diskusí mne přivedlo na stránky Vaší agentury. Můj první mailový kontakt byl z mé strany spíše zoufalým výkřikem – muselo být patrné, že toho mám zkrátka dost. Byla jsem jen krůček od odpískání vší té krásy a legrace, toho vážného kroku. Naštěstí, díky Vám Markéto, to bylo naposledy!!! Od chvíle, co jsem svou představu nastínila agentuře, jsem nebyla na nic sama a mohla se věnovat i jiným věcem, než stálému telefonování a zjišťování, zda právě tyhle koláčky jsou zcela nejvypečenější z celých středních Čech… Asi nikdy nebudu litovat vynaložených financí na, pro některé zbytečnou, svatbu, protože atmosféra a naplnění snu mého i mého manžela tak, jak se to nakonec v den „D“ povedlo, bylo téměř dokonalé. Výzdoba předčila očekávání, prostory byly k nepoznání i pro ty, kteří se tam téměř každý den pohybují, jídlo je ústředním tématem vzpomínek mnoha svatebčanů a za mne a ženicha musím nejvíc vyzdvihnout, že jsme se mohli věnovat jen jeden druhému, našim svatebním hostům a zábavě. I závěrečné přání pana reverenda ve mně osobně zůstane navždy, kdykoli budu prohlížet překrásné svatební fotky. A co víc. Vy víte, že k dokonalosti toho dne chybělo jediné – přítomnost mého táty na svatbě. Zdraví ani nejlepší agentura nikomu nezajistí. Přesto právě ta zlomová chvíle v životě naší rodiny a to, že v období tří týdnů před svatbou,kdy je už vše tak říkajíc neodvolatelné a přesto je třeba v přípravách a realizaci nejvíce zapnout a vše dotáhnoutdo konce, přijde taková rána osudu, že je třeba rozhodovat, zda vůbec je možné se veselit a radovat, zda je čas jít dál…právě ta chvíle nás asi nejvíce přesvědčila o správnosti rozhodnutí vzít si na realizaci tak velké oslavy agenturu. Bez vás všech včetně dodavatelů, bez vaší práce, pochopení, podpory i trpělivosti, by ta naše svatba byla odsunuta na neurčito, možná by se nikdy neuskutečnila. Víme to. Byli jste pravou rukou, co byla podána a co objala kolem ramen, pravou nohou, co vykročila znovu do života, povzbuzením ve chvílích, které měly být jen šťastné, a přesto měly punc smutku, o jehož původu věděli jen někteří… A přesto ten večer byl tak krásný, že dal alespoň zdánlivě zapomenout na těžkosti a všichni byli spokojení, veselí a jednou velkou rodinou, co se sešla oslavit s námi to, co pro ná sbude Novou dobou. Přeji Vám, aby se dařilo, aby všichni, s nimiž se rozhodnete spolupracovat, dodržovali své sliby a precizní vysokou kvalitu své práce, nic se výrazně nepokazilo a každý pár byl tak spokojený, jako jsme my dva. Na úplný konec nesmím zapomenout poděkovat za to téměř nejdůležitější – za ten SNÍH!!!

Zuzana

Rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za organizaci naší svatby v Chateau Kotěra. Celý den proběhl jako po másle bez jakéhokoliv zaškobrtnutí. Paní vizážistka odvedla skvělou práci. Svatební kytice a celá květinová výzdoba byly nádherné. Harmonogram celého dne jsme dodrželi, takže jsme se nemuseli stresovat a mohli jsme si náš svatební den hezky užít. Svatebčané s dětmi si zejména pochvalovali to, že se jim přes oběd paní Fryčová postarala o děti a oni se mohli v klidu najíst a pobavit, což nebylo domluveno, takže tak předčila všechna naše očekávání. Personál v Chateau Kotěra zaslouží zlvášť pochvalu za skvělý servis a výborné pohoštění. Děkujeme a přejeme hodně úspěchu i do budoucna.

Iva a Miroslav Paris

Dobré odpoledne, chtěli jsme vám všem ještě jednou poděkovat za překrásnou květinovou
výzdobu, všichni jsme byli opravdu nadšení. Myslím, že všechno vyšlo podle
plánu, takže jsme moc spokojení.

Lenka a Michal

Dobrý den Markéto, 
moc Vám děkujeme za skvělou koordinaci. Svatbu jsme si užili, jak jen to bylo možné. Měli jsem krásné počasí, v podstatě se nám vyhnuly nepříjemnosti (tedy kromě špatného konektoru u hudby). Měli jsme štěstí na příjemné lidi, kteří nám s organizací pomáhali a díky nim byl náš den nezapomenutelný (p. Samojský, p. správce Letohrádku, obsluha v restauraci, p. fotograf) a samozřejmě Vy.

 Když jsem Vám chtěla poděkovat, zamýšlela jsem se nad tím, v čem pro nás byla koordinace největší přínos:

" Na schůzce před svatbou jsme obdrželi od koordinátorky spousty cenných rad o tom, jak by měl obřad probíhat. Ve svatební den naše koordinátorka zkušeně zvládla veškerou organizaci obřadu a my jsme si mohli v klidu užívat atmosféru dne. Oceňujeme profesionální a zároveň lidský přístup paní Fryčové. Dokázala zvládnout nejen organizaci, ale zároveň nám byla i oporou.

Manželé Švastalovi