REFERENCE

Markétu a její tým bych doporučila každé nevěstě, která si chce svou svatbu užít bez starostí. S Markétou a jejím týmem jsem se spojila 3 měsíce před svatbou a lituji, že to nebylo dříve. 

Markéta a její tým si vyslechli má přání a představy a do poslední tečky je naplnili. Vyřešili za mě problémy s dodavateli, připravili a dodali krásnou výzdobu podle mého přání, pomohli s časovým harmonogramen dne. Zprostředkovali krásné vytištěné menu a zasedací pořádek. Vše v rámci dohodnutého rozpočtu, který nám dle svých dlouholetých zkušenosí pomohli rozumně naplánovat.

Naším svatebním dnem nás i naše hosty provedli bez zadrhnutí. Nemohli bychom si přát lepší koordinátorku s profesionálním ale zároveň milým lidským přístupem.

Olga Atkin

Wedding Design naprosto předčili naše očekávání. Vše začalo nenápadnými schůzkami a vyvrcholilo to v náš den, kdy bylo vše naprosto dokonale připravené. 

Nemuseli jsme se starat vůbec o nic. Dokonce jsme byli tak v klidu, že jsme zapomněli zaskočit na matriku a řešili dva dny před svatbou. Díky rychlému řešení týmu WD jsme vše zvládli. A co nejvíc obdivuji je lidský přístup. Markétka z WD se mnou strávila několik desítek minut, možná hodin, na telefonu a psychicky mě uklidňovala a došla se mnou až před naší nádherně udělanou slávobránu. Díky holkám jsme se cítili být v klidu a nejkrásnější den v našich životech přestal být pouze “klišé”, ale stal se skutečností.

Děkujeme!

Nikola & David

Dobrý den vážené dámy,

Chtěl bych Vám tímto ještě jednou za mne a Verču velmi poděkovat za Vaše služby. Ve všech ohledech byly z Vaší strany služby poskytnuty s nejvyšší péčí, vždy s úsměvem a pochopením a vůbec s perfektní zpětnou vazbou, i když to s námi nebylo ve všem jednoduché.

Velmi věřím, že s Vámi jsou a budou spokojeni i ostatní Vaši klienti, protože sám za sebe nemohu nalézt ve Vašich službách jedinou kaňku (a to jsem dost náročný). Rovněž Vám musíme poděkovat za skvělé místo pro obřad i následnou oslavu. Vše, včetně výzdoby, grafické stránky atd. bylo nádherné, i tom netradičním duchu, který jsme si s Verčou tak moc přáli. V podstatě jste nejen naplnily naše očekávání, ale notně přeplnily. Proto Vám oba s Verčou přejeme mnoho dalších profesních úspěchů a ostatně i úspěchů v osobním životě.

Verča a Vašek

10. srpen 2018 byl pro nás díky celému týmu svatební agentury Wedding Design, hlavně díky Terezce Novákové a Markétě Fryčové, nádherným svatebním dnem! Zažili jsme společné skoro roční přípravy, v každém z nespočetně hovorů, e-mailů a na každé schůzce se nám pokaždé věnovaly s obrovskou péčí a ne jinak to bylo i v den svatby, kdy jsme si my užívali a ony vše do krásných detailů vyladily a pečlivě zorganizovaly! Bylo nám s celým týmem agentury moc příjemně, je radost trávit tyto emočně vypjaté chvíle s lidmi, kteří svou práci dělají srdcem! Děkujeme vám za vše co jste pro nás udělaly, na naši spolupráci budeme mít ty nejhezčí vzpomínky!

Štěpánka a Petr

Dobrý den,
velice rádi bychom Vaší agentuře Wedding Design poděkovali za skvělou organizaci celé svatby, úžasnou koordinaci svatebního dne, výzdobu sálů a zajištění krásných, elegantních a moderních šatů pro nevěstu. Od samého začátku spolupráce s Vámi jsme byli velice spokojeni, Vámi zajištěné služby nás vždy mile potěšili. Díky Vám jsme mohli prožít v klidu a bez starostí svatební den naší dcery. Ještě jednou moc děkujeme.

Novomanžené Košnarovi

Rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za organizaci naší svatby v Chateau Kotěra. Celý den proběhl jako po másle bez jakéhokoliv zaškobrtnutí. Paní vizážistka odvedla skvělou práci. Svatební kytice a celá květinová výzdoba byly nádherné. Harmonogram celého dne jsme dodrželi, takže jsme se nemuseli stresovat a mohli jsme si náš svatební den hezky užít. Svatebčané s dětmi si zejména pochvalovali to, že se jim přes oběd paní Fryčová postarala o děti a oni se mohli v klidu najíst a pobavit, což nebylo domluveno, takže tak předčila všechna naše očekávání. Personál v Chateau Kotěra zaslouží zlvášť pochvalu za skvělý servis a výborné pohoštění. Děkujeme a přejeme hodně úspěchu i do budoucna.

Iva a Miroslav Paris

Ráda bych poděkovala celému týmu agentury Wedding Design za perfektně odvedenou práci! Od prvopočátečních příprav, výběru místa, květin, výzdoby, kapely, až po dokonale připravený svatební den a jeho organizaci. Je příjemné, když si nevěsta může vše užít bez stresu, že se něco nevydaří :D Vřele doporučuji všem, stojí to za to :) Děkujeme…

Novomanželé Semerádovi

Dobrý den,

chtěla bych vám velmi poděkovat za svatbu, která proběhla (až na extempore mého manžela, které nakonec naštěstí dobře dopadlo) naprosto úžasně a neumím si přestavit pro svou dceru krásnější. Pan reverend byl dokonalý oddávající, kouzelník, DJ, fire show, výzdoba zámku, dort... všechno prostě skvělé. 

Ještě jednou moc děkuji, vy jste odvedly opravdu skvělou práci,

Iva S.

Naše milé Markétko,

rádi bychom ti chtěli opravdu moc poděkovat za pomoc s organizací a realizací naší svatby.

Začnu od úplného počátku, kdy jsem Markétu potkala poprvé. Bylo to pracovní setkání při organizaci jednoho významného eventu v hotelu, ve kterém jsem pracovala a už tehdy mne oslovila tvá profesionalita a vřelá spolupráce. Posléze jsem se dozvěděla, že vlastníš svatební agenturu, která organizuje svatby o A po Z. Abych byla upřímná, už tehdy mne napadla otázka, proč je zapotřebí si najímat na organizaci svatby agenturu, když je to jen svatba. Když jsme s mým teď už manželem začali svatbu plánovat, tak jsme se rozhodli Markétku oslovit a oba musíme uznat, že to byla ta nejlepší volba a rozhodnutí našeho života.

Markét, opravdu moc děkujeme za všechno. Veškerá Tvá doporučení byla ta nejlepší. Výběr místa sňatku, které nás okouzlilo svou jednoduchostí a útulností. Náš oddávající Petr Samojský, kterého jsi nám doporučila v nás zanechal nezapomenutelný zážitek z celého obřadu. Jeho řeč byla pouze o nás, našich blízkých a přátelích. Snad žádné oko nezůstalo suché z jeho úžasného projevu. Atmosféra obřadu byla tak krásně uvolněnáa všichni naši hosté se cítili útulně.

Výběr veteránu, ze kterého jsme byli s Petrem unešený a cestu jsme si užili jaksepatří. Pan řidič byl velký profesionál a zvolil příjemnou cestu centrem na naší hostinu.

Musím také uznat výborné cukrářské a pekařské umění paní cukrářky, která nám pekla svatební koláčky a dezerty na hostinu. Sama víš, jaké nároky mám a opravdu sladké splnilo mé očekávání. Všem moc chutnalo, prosím vyřiď naše díky paní cukrářce. Velký gastronomický zážitek jsme měli z našeho svatebního dortu. Tak lahodné kombinace krémů a lehkého korpusu jsme nikdy nejedli. Každý z hostů si dort vychutnával a hlavně chválil. Mňam.

Květinová výzdoba byla překrásná. Kytiček jsme si užívali ještě několik dní po svatbě. Velice jsem ocenila nápaditost, kdy jste použily staré omáčníky a polévkové teriny. Květiny krásně zapadly do interiéru restaurace.

Nesmím zapomenout zmínit nejúžasnější vizážistku, která mi připravila dva krásné dny mého života. Ať to byla zkouška účesu a makeupu, kterou jsem si náležitě užila a den zakončila báječnou večeří s mým drahým mužem a ten druhý byl můj svatební den. Monika se v tento den starala nejen po stránce krásy, ale také pečovala o mé duševno úžasnou masáží, ale také svou nevtíratelnou upovídaností, která mi opravdu pomohla se uvolnit a uklidnit. Prosím vyřiď obrovské díky za veškerou VIP péči, kterou mi za tyto dva dny dala.

Patří Vám také velké díky za neuvěřitelnou trpělivost, píli , nápaditost, ale hlavně za překrásné šaty, které si určitě nechám, protože mi budou připomínat nejen náš velký den, ale také dny, kdy jsme se potkávaly na zkouškách. Bude mi chybět to naše klábosení. Za celou dobu, kdykoliv jsme spolu měly možnost hovořit, vždy jste byla milá a vstřícná a to za každých podmínek. Jste neuvěřitelný profesionál a jsem moc ráda, že jsme Vás poznala. Třešničkou na dortu celého našeho dne byl ohňostroj, který nás opravdu dojal.

Markétko, děkujeme za tvou profesionalitu, obrovskou psychickou podporu, bez které bych se opravdu neobešla. Díky tobě jsme si celý den užili plnými doušky a budeme na náš svatební den vzpomínat do konce našich životů. Je to opravdu hluboký zážitek, který by si měl každý prožít a užít. Nikdy Markét nezapomenu na to, jak jsi mě vzala za ruku, než jsem vešla do kostela a řekla pár uklidňujících slov. Moc si vážíme Vaší pomoci a velké trpělivosti při přípravách. Moc Vám přejeme, ať se Vám daří nejen v osobním životě, ale také v tom profesním. Je úžasné dělat práci, která Vás baví, pro kterou žijete a je to na výsledku opravdu znát. Vaše pomoc a podpora je opravdu neocenitelná.

Ještě jednou obrovské díky za všechno a věřím, že se uvidíme při obnovení našeho manželského slibu.

 

Jitka a Petr Franze

Milá Markétko!

 Osobně jsme Vám poděkovali mnohokrát, ale nedá mi to, a ještě něco musím napsat – už ne pod vlivem svatební euforie :)

 Když jsme se zasnoubili, padla na nás tíseň, kolik zařizování taková svatba obnáší. Nejsem úplně typ nevěsty, která se na svůj velký den těší od malička a přesně ví, jak by měl vypadat. Naopak, už výběr místa byl dost oříšek, o představě svatební šatů, kytic, výzdobě nemluvě...

 Ještě, že jste mi byly doporučeny vy a vždycky správně poradily, kam se vydat a pro co se rozhodnout! A teď už to můžu říct, protože naše svatba byla přesně taková, jakou jsme ji chtěli mít – organizovaná jemně, abychom my ani hosté nebyli svazováni pravidly a honěni harmonogramem, ale abychom si my všichni užili prima mejdan.

 Pár příkladů za všechny – představení dortů Secret od raw, fantastická výzdoba Al Mulina dle našich referencí, od ubrusů přes pestře namíchaný porcelán až po samotné kytky, propašování mne ke kostelu, aby mne nikdo předčasně neviděl, popostrčení, abychom se s tatínkem rozešli, automatické opravení našeho kvízu dřív, než jsem si uvědomila, že je to potřeba už udělat, až po milé překvapení druhého dne – nalezení našich dokladů připravených ve složce v novomanželském apartmá. 

Všichni hosté si příjemnou atmosféru naší svatby pochvalují a jsem si jistá, že na ni budou dlouho vzpomínat. 

Stejně jako na třešničku na dortu, mé šaty!!! Femme Fatale, děkuju!!! Jsou nádherné, já se v nich cítila skvěle a k ránu je vůbec nechtěla sundávat, a všichni od rodičů až po kamarády mi je chválili a chválí! Musím najít další příležitosti k jejich oblečení:) 

Takže ještě jednou DĚKUJU, máte ve mně skalního fanouška:) 

 

Romana a Karel Janákovi

Naše svaba byla již v květnu 2017, ale až do teď nebyl čas se na chvíli zastavit. Ačkoliv naše svatba byla jen malá rodinná událost na Kunětické hoře, bez pomoci Wedding Design bychom vše tak hladce nezvládli. Zařízení nutné tlumočnice pro obřad, koňské spřežení a komunikace s mou ženou v angličtině byl servis na velmi vysoké úrovni. Dekorace a pivoňky které dodali byly absolutně dokonalé! Moc děkujeme, že jste nám pohohli udělat náš den "special".

Radek Kapucian

Milé Wedding Design,
rádi bychom Vám s manželem poděkovali za Vaše služby. Svatební den má být krásným zážitkem - díky Vaší profesionalitě, vstřícnosti, nápaditosti a nadšení byl náš svatební den pro nás a naše svatebčany nezapomenutelným a naprosto okouzlujícím dnem, na který budeme celý život, s úsměvem na tváři, vzpomínat. Předsvatební přípravy probíhaly v naprostém klidu a všechna naše přání a představy se staly skutečností. Nemuseli jsme přijímat žádné kompromisy. Ve svatební den bylo vše dokonale připravené. Díky Vaší precizní přípravě jsme prožili nádherný den v uvolněné a příjemné atmosféře. Všichni jsme byli nadšeni z překrásné květinové výzdoby. Profesionalita a milý přístup, se kterými jste vše koordinovali, byli ohromující. Doporučení dodavatelé byli opravdovými odborníky ve svém oboru a setkání s nimi bylo pro všechny velkým zážitkem. Náš svatební den byl tím nejšťastnějším dnem v našem životě. Děkujeme za Váš milý přístup a za to, jaké jste. Náš sen mít nezapomenutelnou svatbu se nám splnil a navíc odcházíme s pocitem, že jsme získali pár nových přátel. Přejeme Vám mnoho pracovních i životních úspěchů a hodně spokojených novomanželů, pro které bude spolupráce s Vámi stejným nezapomenutelným zážitkem jako je tomu u nás.

Novomanželé Vysocí

V červenci 2011 nám pomáhala firma Wedding Design s organizací naší "mezinárodní" svatby. Přijeli nám hosté z Čech, Ameriky, Austrálie i Slovenska, a proto jsem především ocenila jazykovou vybavenost organizátorek. Veškerá výzdoba svatebních prostor byla úchvatná. Chtěla jsem klasickou českou venkovskou svatbu a myslim, že se to opravdu povedlo. Především rodina mého manžela byla unesená z květinové výzdoby a svatebního dortu, který byl opravdovým gurmánským zážitkem. No a moje svatebni kytice byla dokonalá – přesně taková, jakou jsem si představovala. Ještě jednou moc dekujeme.

Veronika a Adam Clewner

Markétu znám už hodně let, studovaly jsme spolu.
Vím, že je perfekcionista a svatbám se věnuje dlouho. A tak, když jsme se s partnerem rozhodli pro svatbu, byla první na koho jsem se obrátila o radu. Zpočátku jsme vlastně o koordinátorovi neuvažovali, myslela jsem, že se trochu poradím, s oranizací velkých akcí mám přece zkušenosti z vlastní praxe a že si ten náš velký den zařídíme sami. Musím se přiznat, že jsem po pár dnech ráda a rychle přehodnotila naše rozhodnutí a partner také souhlasil. Markéta nám pomohla s výběrem místa a veškerou předsvatební přípravou. Bez ní by celé svatbě předcházel jeden velký stres.
A proč tedy zvolit svatebního koordinátora? Protože má zkušenosti! K vašim představám vám řekne co ano a co nemusí fungovat a tak pomůže při rozhodování, jak svatební den zorganizovat a nastavit. V samotný den svatby pak převezme všechny organizační povinosti na sebe a vy si můžete svůj svatební den užít. Zní to jako klišé, ale zpětně vidím, že by se mi nechtělo řešit s číšníky, že nalévají něco jiného, než bylo domluveno a různé další neplánované věci, které mohou ten den vyplynout. Se svatebním koordinátorem máte jistotu, že je vše ve správnou chvíli, na správném místě, protože bez zkušeností vás na spoustu věcí v rámci svatby ani nenapadne pomyslet.
A proč zvolit právě Wedding Design a Markétu Fryčovou? Protože s nimi máte jistotu profesionálních služeb, na druhou stranu jsou flexibilní a budou brát ohledna vaše představy a přání. Původně jsme plánovali malou svatbu, ale nakonec jsme měli 85 hostů. Dodnes nám všichni říkají, jak si naši svatbu užili a jaká tam byla perfektní atmosféra. Stejně jsme si náš velký den užili i my s Honzou... a nemalou zasluhu na tom všem a velký dík i patří Markétě a jejímu týmu.

Novomanželé Apfelthaler

Markéto,
V první řadě bych vám chtěla moc poděkovat za práci kterou děláte, protože bez svatební agentury si podle mě žádná nevěsta nemůže svůj den a přípravy na něj užít se vším všudy tak, jak jsem si ho užila já! Asi jako spousta nevěst jsem si ze začátku myslela, že všechno zvládnu sama za pomoci mých družiček. Ale jak čas utíkal, tak jsem zjistila, že vlastně ani pořádně nevím, kde mám začít a co všechno je potřeba na svatbu zařídit. Na internetu je samozřejmě spousta osvědčených rad a postupů, ale než si člověk všechno projde a zjistí, co má vlastně dělat a koho kontaktovat, tak by si mohl vzít pomalu dva měsíce dovolenou. :) Nehledě na ten neustálý strach, že na něco zapomene, nebo někoho včas nekontaktuje. A někdy v téhle době brouzdání po internetu a paniky z toho, že něco tak velkého sama v životě nezvládnu zkoordinovat, jsem od kamarádky dostala kontakt na vaši svatební agenturu. A musím říct, že kontaktovat vás bylo opravdu to nejlepší, co jsem mohla udělat. Veškeré přípravy pak probíhaly naprosto s poklidem. Já jsem měla jistotu, že se na vás můžu spolehnout, že všechno bude zařízeno tak, jak si se snoubencem (nyní už manželem :)) přejeme a hlavně, že na nic nebude zapomenuto a všechno bude zařízeno včas. A taky že bylo! :) Díky tomu jsme si manželem mohli užít náš svatební den naplno, bez stresu a věnovat se hlavně sami sobě, naší rodině a přátelům. A za to patří náš obrovský dík celému týmu, který od rána v náš svatební den makal, staral se o výzdobu, potřeby hostů, dokumenty pro matriku, výplatu pro dodavatele, harmonogram a o to, aby zkrátka všechno šlo jako po másle a my si mohli náš den pořádně vychutnat a nic neřešit. Navíc k tomu všemu měly neustále úsměv na tváři, výbornou náladu a optimistický přístup, což upřímně v tom šíleném fofru vůbec nechápu! Holky byly jste opravdu úžasné a osazenstvo naší svatby z vás bylo úplně paf. ;)
Ještě jednou za všechno moc děkujeme! :)

Nikol a Patrik

Markétě se při organizaci naší svatby podařilo v mnoha směrech téměř nemožné - nejprve si dokázala poradit s obtížnou situací “velký počet hostů - nízký rozpočet”, pak obstarala skvělou lokalitu, která nás ve svatební den díky profesionální výzdobě uchvátila ještě více než při první prohlídce; vybrala naprosto neuvěřitelnou kapelu, na kterou jsme od našich hostů neslyšeli nic než chválu; a také zachránila situaci “Nevěsta má na tematickou párty stejný kostým jako jeden z hostů” zapůjčením vlastních šatů. 
Komunikace s Markétou fungovala i přes naši časovou vytíženost a celkově krátkou dobu na přípravu svatby. Některé detaily jsme zařizovali sami, ale celková organizace a funkčnost svatebního dne (včetně zapůjčení svatebních šatů, líčení a česání, půjčení historického auta na svatební focení) zůstala na týmu Wedding Design a ušetřila nám spoustu času, stresu a překonávání překážek. Takže - DĚKUJEME, Wedding Design! Vaše služby lze rozhodně doporučit!

Michaela a Zack Harrod

Milý, krásný a úžasný týme....
neuteklo to náhodou moc rychle? Uf.... bylo potřeba trochu veškeré dojmy a pocity z našeho svatebního dne vstřebat. Chtěla jsem Vám všem touto cestou poděkovat za úžasný den, kterého jste byly všechny součástí a bez Vás by to takové jistě nebylo. Mohla jsem si dovolit nic neřešit. Mohla jsem si dovolit se na všechny jenom smát a užívat si všechny okamžiky. Díky naprosté plynulosti celého dne si na téměř vše pamatuji, ač celý den utíkal jako o život, já si ty chvilky užívala pomalu. Slovy všech "bylo to prostě na pohodu".. tak jsem si vždy svatbu dvou mladých lidí s mladou rodinou představovala... uvolněná atmosféra bez zbytečností. Přála bych každé nevěstě podobnou svatbu.
Děkujeme i s manželem.

Majda :-)

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za krásnou květinovou výzdobu na naši svatbě. Oceňujeme Vaši profesionalitu, vstřícnost, vlastní navrhy i zájem o to, aby vše bylo podle našich představ. Květiny se perfektně hodily k místu naši svatby a vše jste zvládla, i přestože jsme se na Vás obrátili opravdu na poslední chvili. Přejeme Vám mnoho krásných svateb a spokojených zákazníků!

Soňa a Sven Lippmann

Milá Markéto,
říká se, že od dětství žena ví, jakou by chtěla svatbu… za sebe musím říct, že si nejsem jistá, jestli sen mít svatbu v zimě sním od dětství, ale kdykoli jsem v dospívání nebo později byla na svatbě někoho jiného, ač se mi to zdálo všechno krásné, nezapomenutelné a výjimečné, nikdy nebyla svatba jako svatba, chybělo mi k tomu něco, co v létě nenajdete – sníh. Kdyžjsem tuhle svou představu, která roky zrála a vytrvala, vyslovila před svým mužem poprvé, téměř si zaťukal na čelo. Ne, že by sníh neměl rád, ale zdálo se mu to nepraktické. Přejížděníhostů v ledové vánici z obřadu na hostinu, povinnostmít svatbu v zavřených prostorách, nemožnost grilování a tím i pravděpodobné navýšení nákladů na hostinu se zdálo být dobrým argumentem. Navíc oba jsme měli představu „takové veliké párty pro všechny, které máme rádi“ – ale v zimě? Jak se říká, člověk ze svých snů nemá slevit, nebo může litovat… a nebo alespoň ne bez boje. A tak se stalo, že můj ze všech mužů ten Nej souhlasil! Podmínky? Žádné zbytečné výdaje, minimalizace přejíždění (pokud možno „vše v jednom“), žádné ledové sochy a samozřejmě… sníh!!! Avšak po několika měsících shánění a protivných reakcí ze strany různých dodavatelů, které jsem se snažila přimět naplnit svou představu o proměně prostor, které zcela náhodou odpovídaly všem požadavkům, přestože na první pohled strohé, (v mépředstavě se však měnily v naprostý a nezapomenutelný unikát, navíc v samém srdci Staré Prahy), zjistila jsem, že už se snad ani netěším a nejsem si jistá, jestli to za tu námahu stojí... Dokonce jsem si jednou řekla, že možná raději malinkou svatbičku, jen my dva a svědci… Naštěstí znovu zvítězil zdravý rozum a ani nevím proč, ale pročítání svatebních diskusí mne přivedlo na stránky Vaší agentury. Můj první mailový kontakt byl z mé strany spíše zoufalým výkřikem – muselo být patrné, že toho mám zkrátka dost. Byla jsem jen krůček od odpískání vší té krásy a legrace, toho vážného kroku. Naštěstí, díky Vám Markéto, to bylo naposledy!!! Od chvíle, co jsem svou představu nastínila agentuře, jsem nebyla na nic sama a mohla se věnovat i jiným věcem, než stálému telefonování a zjišťování, zda právě tyhle koláčky jsou zcela nejvypečenější z celých středních Čech… Asi nikdy nebudu litovat vynaložených financí na, pro některé zbytečnou, svatbu, protože atmosféra a naplnění snu mého i mého manžela tak, jak se to nakonec v den „D“ povedlo, bylo téměř dokonalé. Výzdoba předčila očekávání, prostory byly k nepoznání i pro ty, kteří se tam téměř každý den pohybují, jídlo je ústředním tématem vzpomínek mnoha svatebčanů a za mne a ženicha musím nejvíc vyzdvihnout, že jsme se mohli věnovat jen jeden druhému, našim svatebním hostům a zábavě. I závěrečné přání pana reverenda ve mně osobně zůstane navždy, kdykoli budu prohlížet překrásné svatební fotky. A co víc. Vy víte, že k dokonalosti toho dne chybělo jediné – přítomnost mého táty na svatbě. Zdraví ani nejlepší agentura nikomu nezajistí. Přesto právě ta zlomová chvíle v životě naší rodiny a to, že v období tří týdnů před svatbou,kdy je už vše tak říkajíc neodvolatelné a přesto je třeba v přípravách a realizaci nejvíce zapnout a vše dotáhnoutdo konce, přijde taková rána osudu, že je třeba rozhodovat, zda vůbec je možné se veselit a radovat, zda je čas jít dál…právě ta chvíle nás asi nejvíce přesvědčila o správnosti rozhodnutí vzít si na realizaci tak velké oslavy agenturu. Bez vás všech včetně dodavatelů, bez vaší práce, pochopení, podpory i trpělivosti, by ta naše svatba byla odsunuta na neurčito, možná by se nikdy neuskutečnila. Víme to. Byli jste pravou rukou, co byla podána a co objala kolem ramen, pravou nohou, co vykročila znovu do života, povzbuzením ve chvílích, které měly být jen šťastné, a přesto měly punc smutku, o jehož původu věděli jen někteří… A přesto ten večer byl tak krásný, že dal alespoň zdánlivě zapomenout na těžkosti a všichni byli spokojení, veselí a jednou velkou rodinou, co se sešla oslavit s námi to, co pro ná sbude Novou dobou. Přeji Vám, aby se dařilo, aby všichni, s nimiž se rozhodnete spolupracovat, dodržovali své sliby a precizní vysokou kvalitu své práce, nic se výrazně nepokazilo a každý pár byl tak spokojený, jako jsme my dva. Na úplný konec nesmím zapomenout poděkovat za to téměř nejdůležitější – za ten SNÍH!!!

Zuzana

Dobré odpoledne, chtěli jsme vám všem ještě jednou poděkovat za překrásnou květinovou výzdobu, všichni jsme byli opravdu nadšení. Myslím, že všechno vyšlo podle plánu, takže jsme moc spokojení.

Lenka a Michal

Dobrý den Markéto, 
moc Vám děkujeme za skvělou koordinaci. Svatbu jsme si užili, jak jen to bylo možné. Měli jsem krásné počasí, v podstatě se nám vyhnuly nepříjemnosti (tedy kromě špatného konektoru u hudby). Měli jsme štěstí na příjemné lidi, kteří nám s organizací pomáhali a díky nim byl náš den nezapomenutelný (p. Samojský, p. správce Letohrádku, obsluha v restauraci, p. fotograf) a samozřejmě Vy.

 Když jsem Vám chtěla poděkovat, zamýšlela jsem se nad tím, v čem pro nás byla koordinace největší přínos:

" Na schůzce před svatbou jsme obdrželi od koordinátorky spousty cenných rad o tom, jak by měl obřad probíhat. Ve svatební den naše koordinátorka zkušeně zvládla veškerou organizaci obřadu a my jsme si mohli v klidu užívat atmosféru dne. Oceňujeme profesionální a zároveň lidský přístup paní Fryčové. Dokázala zvládnout nejen organizaci, ale zároveň nám byla i oporou.

Manželé Švastalovi


37. světový pohár Mezinárodní federace Balutu se konal v srpnu v Praze v České republice čtyři dny. Akce se zúčastnilo celkem 260 delegátů a zahrnovala několik exkurzí na externí místa v Praze i mimo Prahu, a proto byla složitá, pokud jde o plánování, logistiku a provedení.

Pořadatelé se těšili profesionální podpoře týmu, který vedla Markéta Fryčová během celého přípravného období cca. osmnáct měsíců, stejně jako úspěšná spolupráce s realizací samotné akce.

Charakter události, kterou jsme uspořádali, je v mnoha aspektech výjimečná. Aby bylo možné takovou akci úspěšně naplánovat a provést, vyžaduje tým, který je schopen netradičně přemýšlet a je ochoten vyvinout mimořádné úsilí. Markéta a její tým tyto dovednosti krásně předvedly během příprav a následně provedení.

Akce Světového poháru v Praze byla oceněna mnoha účastníky za kvalitu, mimořádně dobře zvládnutou provedení a prvky kreativity. Markétin tým je určitě oceněn za jejich ústřední roli v tomto úspěchu a ocenil bych spolupráci s Markétou na podobném projektu kdykoli v budoucnu.

IBFPrague UrquellBranch

Organizující předseda

Michael D.Christensen

Když se řekne Wedding Design, vybaví se mi okamžitě nejen profesionální svatební agentura, ale především skvělí lidé, kteří za ní stojí, jsou její páteří, a samozřejmě také vynikající práce, kterou odvádějí. Jak v krátkém úryvku podat zprávu o všech svatbách, které vystrojili a zajistili jejich hladký, povznášející průběh? Jak vyjádřit nadšení ze všech nadcházejících svateb, kterých se letos zhostí? Mohu otevřeně říci, že tak jako milerád vzpomínám na všechny svatby, které jsem pro Wedding Design fotil, stejně tak se těším na každou další! Je skutečným potěšením být součástí týmu, který se začleňuje do svatebního dění coby nenápadný strůjce a činí tak s citem, vytříbeným vkusem a pohodou. Je krásné být přitom, když se během důsledných – i několikaměsíčních - příprav svatby snoubenci – a často i jejich nejbližší – s Wedding Design sbližují, aby pak na svatbě vše klaplo a čistě pracovní vztahy se dokonce prohloubily v přátelské. Je to právě lidství a vřelý přístup, který na Wedding Design oceňuji nejvíce. Péče, kterou věnují všem svým klientům. Jakoby každá svatba byla jejich první a hned ta největší, přitom se lze však spolehnout na mnohaleté zkušenosti, pevné nervy (kterých je občas také potřeba:-) a organizační schopnost zařídit vše; i to, nač by si člověk normálně ani netroufl pomyslet. Možná to bude znít jako klišé, ale Wedding Design je továrna na sny; Wedding Design je jako krejčí, který s Vámi ušije skutečnost přesně podle Vašeho snu. A budou s Vámi při všem od A do Z, taktně a lehce zpovzdálí bdít nad Vaším svatebním dnem.

Michal Mecner – Fotograf

Dovolte mi jménem mým i mojí manželky :-) ještě jednou moc poděkovat za zprostředkování a organizaci celé naší svatby. Bylo to úžasné a i díky Vám se 18.3. stal pro nás oba snad jedním z nejkrásnějších dnů našich dosavadních životů.

Honza a Hanka Roučkovi

Děkujeme WD za pomoc a koordinaci s naší svatbou, kterou jsme si nádherně užili a budeme na ni vzpomínat celý život. Doporučuji všem, pokud si chtějí svůj svatební den užít, ať neváhají využít služby profesionální koordinace, ušetří Vám to hodně starostí, nervů a můžete se ve svůj den soustředit jen na sebe. Speciální velké poděkování patří Terezce, je prostě skvělá, dále bychom chtěli poděkovat Markétce a Natálce, které se podílely na přípravě a koordinaci. Nikdy na tento den nezapomeneme, děkujeme...

Andrea a Petr

Milá Markét,

dnes je to přesně měsíc od naší pohádkové svatby. Ještě jednou bychom Ti oba s Radimem chtěli moc poděkovat za to, že jsi nám pomohla zorganizovat krásný, dle slov pana reverenda obyčejný neobyčejný den strávený v mé rodné vesnici v Číčovicích.

Naše přání bylo, aby byla svatba zemědělská, neboť oba pocházíme ze zemědělských rodin. Nicméně protože jsme oba mladí, nechtěli jsme nic těžkopádného a rustikálního, ale krásnou letní moderní svatbu, kde se budou prolínat některé zemědělské prvky. Myslím, že konečný výsledek byl dokonalý! Spousta svatebčanů nám zpětně říkala, že to byla nejhezčí svatba, na které kdy byli.

Na začátku bych chtěla poděkovat za krásné svatební oznámení, které přesně vystihlo styl naší svatby a hostům zároveň poskytlo všechny důležité informace potřebné k tomu, aby se na svatbu cítili připraveni a měli představu o tom, jak bude svatba probíhat. Ve stejném stylu jste pak vytvořili i stylové jmenovky a praktický zasedací pořádek.

Obřad jsme měli v romantické barokní kapli na kopečku. Kdo však obřadu dal duši a ve svatebčanech zanechal spoustu podnětů k zamyšlení, nebylo až tak místo samotné, i když bylo skutečně krásné a nazdobené, ale skvělý pan reverend Samojský z Pražské obce unitářů. To, jak mluvil o nás, o našem seznámení, o důležitých momentech našich životů…Celý obřad pak dotvořilo duo pan magistr Procházka a historické varhany.

Hostinu jsme měli v zrekonstruované stodole u nás na statku. Myslím, že kdo by viděl místo „před zásahem Markétina týmu“ a „po“, neuvěří! Ze stodoly jste udělaly díky spoustě krásných slunečnic a dalších čerstvých aranžovaných květin, nadýchanému tylu, lampionům a dalším dekoracím tu nejhezčí stodolu v republice J

Jako nejhezčí nevěsta jsem se díky šatům šitým na míru a skvělé péči paní vizážistky a kadeřnice, kterou jste pro mě zajistily, cítila i já. Vše bylo dokonalé, šaty mi padly hned napoprvé a nebyly potřeba žádné dodatečné úpravy, líčení a účes byl přesně podle mých představ. Vše dotvořil dlouhý jemný závoj, byla jsem skutečně jako princezna a Radimovi tak splnila jeho přání. Myslím, že vedle sebe jsme skutečně vypadali jako z pohádky.

Během celého dne se o nás staral profesionální tým kuchařů, číšníků a barmanů a svatbu jsme si tak my i naši hosté mohli skutečně užít. 

Co musím z jídla vypíchnout, jsou dvě věci - svatební dort a grilované sele. Ano Markét, měla jsi pravdu, hosté za námi chodili a rozplývali se z toho, jak se jim dort rozplývá na jazyku, jak je lehký a přitom chuťově vynikající. Co se týče selete, musím říct, že i když sele grilujeme snad každé léto, shodli jsme se na tom, že catering udělal to nejlepší sele, jaké jsme kdy jedli. Vynikající.

O hudební zábavu se nám díky tobě postaral výborný band a následně DJ Kotyna, nikdo nezklamal a zábava tak se tak protáhla až do ranních hodin.

V neposlední řadě bychom Ti chtěli poděkovat za to velmi důležité a to za Tvé nápady, za vymyšlení koncepce a stylu svatby, za Tvou podporu, aby se hostina konala ve stodole…J, a samozřejmě za organizaci během samotného svatebního dne. Stejně jako děkujeme Tobě, chceme poděkovat celému tvému týmu, který si poradil nejen s neustálými změnami dodavatelů a jídelníčku, ale i za bezprostřední navození pohody a dobré nálady. Za krásnou osobní květinovou výzdobu a květinové dekorace obřadu a stodoly, kameramanům manželům Dvořákovým za jejich příjemnou přítomnost a zajímavé nápady, fotografovi Danielovi za snahu o ty nejlepší záběry i za cenu vlastního života (focení na štaflích uprostřed silnice apod…J). Všichni jste byli skvělí!

Ještě jednou děkujeme a přejeme agentuře spoustu dalších spokojených párů tak, jako jsme byli my.

 

Lucie a Radim Hrabětovi

V první řadě bych vám chtěla všem moc poděkovat za práci kterou děláte, protože bez svatební agentury si podle mě žádná nevěsta nemůže svůj den a přípravy na něj užít se vším všudy tak, jak jsem si ho užila já!

Asi jako spousta nevěst jsem si ze začátku myslela, že všechno zvládnu sama za pomoci mých družiček. Ale jak čas utíkal, tak jsem zjistila, že vlastně ani pořádně nevím, kde mám začít a co všechno je potřeba na svatbu zařídit. Na internetu je samozřejmě spousta osvědčených rad a postupů, ale než si člověk všechno projde a zjistí, co má vlastně dělat a koho kontaktovat, tak by si mohl vzít pomalu dva měsíce dovolenou. :) Nehledě na ten neustálý strach, že na něco zapomene, nebo někoho včas nekontaktuje. A někdy v téhle době brouzdání po internetu a paniky z toho, že něco tak velkého sama v životě nezvládnu zkoordinovat, jsem od kamarádky dostala kontakt na vaši svatební agenturu. 

A musím říct, že kontaktovat vás bylo opravdu to nejlepší, co jsem mohla udělat. Veškeré přípravy pak probíhaly naprosto s poklidem. Já jsem měla jistotu, že se na vás můžu spolehnout, že všechno bude zařízeno tak, jak si se snoubencem (nyní už manželem :)) přejeme a hlavně, že na nic nebude zapomenuto a všechno bude zařízeno včas. A taky že bylo! :) 

Díky tomu jsme si manželem mohli užít náš svatební den naplno, bez stresu a věnovat se hlavně sami sobě, naší rodině a přátelům. A za to patří náš obrovský dík Klárce, Zdeničce a Terezce, které od rána v náš svatební den makaly, staraly se o výzdobu, potřeby hostů, dokumenty pro matriku, výplatu pro dodavatele, harmonogram a o to, aby zkrátka všechno šlo jako po másle a my si mohli náš den pořádně vychutnat a nic neřešit. Navíc k tomu všemu měly neustále úsměv na tváři, výbornou náladu a optimistický přístup, což upřímně v tom šíleném fofru vůbec nechápu! Holky byly jste opravdu úžasné a osazenstvo naší svatby z vás bylo úplně paf. ;) 

Ještě jednou za všechno moc děkujeme! :)

 

Novomanželé Vojtíškovi

Moc moc moc vám za všechno děkujeme. Bylo to všechno víc jak úžasný! Dekuji vám holky za podporu a výdrž se mnou. Dekuji paní Fryčová, byla jste skvělá! Fotografové byly taky super . No proste všechno bylo skvělí a to jen díky vám. Jedno velké díky i celému týmu Vigvamu , personál, kuchyňě a co teprve ty květiny.  No prostě všechno, jsme víc jak nadšeni a budeme moooc rádi vzpomínat na naši oslavu!

Šárka a Steffen

Dobrý den!

Ještě jednou děkujeme za přípravy a organizaci našeho svatebního dne ve Vigvamu.Obdivuji vaši trpělivost a klid při zodpovídání nekonečného množství mých dotazů :-) Díky vašim službám jsme si mohli náš velký den užít v pohodě, že vše běží tak, jak má! Ještě přikládám pár fotek :-) DĚKUJEME!

Eva a Tomáš Jínovi

Mockrát děkujeme Wedding designu za zorganizování svatby našich snů! My jsme si svatbu užili bez stresu a nervů, skvělé koordinátorky z agentury vše zařídily a my budeme mít jen krásné vzpomínky na náš svatební den :-)

Novomanželé Brandejsovi

Milá Marketo

Děkujeme moc za úžasnou svatbu. To bylo perfektní. Byl to nejlepší moment našeho života. S naší svatbou jste odvedli vynikající práci.

Olav Mikal a Kjerstin

Vážená paní Fryčová,

rádi bychom Vám poděkovali za přípravu a organizaci naší svaby. Vzhledem k našemu rozpočtu bylo úžasné jak moc jste nám se vším ochotně pomohla a zařídila vše potřebné. Připravila jste nádherně obřad, kytice ( ač v dnešní době neobvyklá) byla úžasná, oběd (dle Vašeho doporučení) byl vynikající, krásně ozdobená místnost kde se hostina konala. Dále bychom Vám chtěli poděkovat za výběr místa, zámek Lešany se všem svatebčanům líbil a zřejmě se tam všichni budeme postupně vracet, abychom tam strávili velmi příjemné a krásné chvíle jako byla naše svatba a my dva tam chceme každoročně oslavit naše výročí. Byl to jeden z nejkrásnějších dnů v našem životě a vděčíme hlavně Vám, že se vše zdařilo tak jak mělo. Doufáme, že Vám to půjde stále takto výborně.

Ještě jednou Vám děkujeme, protože díky Vaší pomoci, byl tento den pro nás opravdu nádherný a moc rádi na něj všichni vzpomínáme.

Monika a Mirek Matlasovi